Interjero dizainas
Interjero dizainas

Interjeras

InterjerasInterjeras - tai pastato ar patalpos vidus; meniškai suformuota ir apipavidalinta vidaus erdvė ir jos įrenginiai.

Interjero dizaineris - asmuo turintis profesinių kompetencijų šiose veiklos srityse: projektavimo programos sudarymas; patalpų interjerų projektavimas ir dekoravimas; klientų konsultavimas interjero dizaino klausimais; projekto įgyvendinimas ir autorinė priežiūra.

IDĖJA, TIKSLAS, FUNKCIONALUMAS „groja“ vienas šalia kito. Interjero dizaineris puikiai supranta jų svarbą ir gali pritaikyti realiame projekte. Interjere svarbu harmonija, -  išlaikyta pusiausvyra tarp grožio ir praktiškumo. Aplamai, interjeras, jo kokybė labai svarbi mums. Galbūt mes kartais patys nesuvokiame kaip tai įtakoja mūsų gyvenimą. Juk, nejauki ar nefunkcionali aplinka, vers mus blogai jaustis. Pavyzdžiui: namuose nesijausime saugiai, ar galų gale, neretai sakome: „visą dieną namuose ant kojų, o nieko nepasidariau“ - galbūt problema slypi netikusiame išplanavime!?  Po taku padėti daiktai, ne tik “ryja”  mūsų laiką, bet ir vargina. Grįžtant prie pavyzdžių: biure – nesidirbs , netinkamai parinktos spalvos gali blaškyti, ar atvirkščiai slopinti. Vienbučiuose – negalite užmigti, restoranuose – dingsta apetitas ir t.t. Tad svarbu, kad būsima projektuojama erdvė būtų profesionalo rankose, kuris JŪSŲ norus pavers realybe.

Interjero projektai - Lofto interjeras, namo interjeras, biuro interjeras, viešbučio-spa interjeras.Profesionalai interjero dizaineriai padės greitai įsirengti jaukius, praktiškus ir stilingus namus Susisiekite dabar!