Apie mus

Apdovanojimas už gerą darbą – pats jo atlikimas (R. V. Emersonas)

Interjero dizainas man – daugiau nei darbas. Didžiausias malonumas – prisidėti prie patogumo, jaukumo ir estetinio grožio kūrimo. Net ir mažiausi pokyčiai Jūsų erdvėje gali turėti teigiamos įtakos Jums, verslo partneriams ar šeimos nariams.

Profesinės žinios bei patirtis rodo, kad XXI-ame amžiuje žmogui interjere svarbiausia – harmonija. Išlaikyti pusiausvyrą tarp grožio ir praktiškumo, tai – pagrindinis kompanijos “IDConcept” siekis. Jo įgyvendinimą trumpai, bet taikliai apibūdina trys žodžiai: idėja, tikslas, funkcionalumas.

Esu profesionali interjero dizainerė. Aukštąjį išsilavinimą – interjero dizaino bakalauro laipsnį – įgijau Vilniaus dailės akademijoje. Dar studijų metais pradėjau taikyti įgytas žinias praktikoje. Mano komanda taip pat profesionalūs interjero dizaineriai, turintys aukštajį išsilavinimą šioje srityje, pilni idėjų ir praktinių žinių.

Interjero dizaine atsiskleidžia ryškiausios mano komandos savybės: kūrybingumas, kruopštumas, atidumas ir nuovoka. Prie viso to pridedant dizaino srities išmanymą bei nuolatinį naujausių tendencijų sekimą, gautas rezultatas pateisina ir įnoringiausio užsakovo lūkesčius. Pagrindinės veiklos sritys, kurias gerai išmanome:
· individualus visuomeninių bei gyvenamųjų erdvių projektavimas;
· projekto įgyvendinimo priežiūra;
· konsultavimas interjero dizaino klausimais.

Teikiamų paslaugų spektras: nuo interjero dizaino projekto koncepcijos iki detaliai išbaigto įgyvendinimo.

Daiva Česnauskaitė Senkienė

Susisiekite ir aptarkime jūsų projektą: